הכנת דירה קטנה לקיץ

רבים האנשים בארץ מתמודדים עם דירות קטנות שאותם הם רוכשים או שוכרים – מה שיוביל להתמודדות על אמצעי המיזוג של הדירה בימי הקיץ אשר כפי שרבים יודעים יכולים להיות לוהטים במיוחד בישראל.

בשל כך ובשל הצורך לייצר קירור חסכני ויעיל לדירה קטנה, חשוב לדעת מהן האופציות העומדות בפניכם בכל הנוגע למיזוג הדירה.

כיום ישנן כמה וכמה אמצעי קירור שאפשר להתקין בדירה קטנה, ביניהם:

מאוורר תקרה עם שלט – מאווררים מעוצבים וכאלה שניתן לשלוט בהם באמצעות שלט הם כאלה אשר מתאימים במיוחד לדירות קטנות. מאווררים אלה הינם חכמים וכאלה שתלויים על גבי התקרה והם מהווים את היכולת ליהנות ממיזוג אוויר ללא פגיעה במרווח של הדירה, הם נשלטים על ידי שלט, כאשר מאוורר תקרה עם שלט הוא כזה שניתן באמצעות לפזר את הקור מידה שווה ברחבי החדר כמו גם בצורה ממוקדת.
מזגן נייד – אם אתם שוכרים דירה קטנה ומוצאים את עצמכם עוברים ממקום למקום לעיתים תכופות, תמיד תוכלו באמצעות מזגן נייד לקרר את הדירה תוך שאתם חוסכים במקום. מזגן נייד הוא כזה שחלקו נמצא בחוץ וחלק ממנו נמצא בפנים, כאשר המזגן מאפשר קירור החדר וחסכון בחשמל. היתרון של המזגן הינו שניתן להעביר אותו ממקום למקום בקלות. pergola-96822__340

איטום ובידוד – כדי לאוורר דירה קטנה חשוב לדאוג כי היא תהיה אטומה ומבודדת. שימו לב כי הזיפות על גגות תקין וכי הוא מספיק מבודד את התקרה כך שהטמפרטורות ירדו לפחות בשתי מעלות. עוד ניתן להתקין ציליה על גבי הגג כדי להוריד את הטמפרטורה בדירה כמו גם להצל על החלק החיצוני שלה. שימו לב כי החלונות שלכם אטומים יחסית נגד שמש וכי הם לא מכניסים חום רב למבנה ונסו לבדוק כיצד תוכלו אתם או אנשי המקצוע לאטום את הגג.

מזגן קטן – אם אתם רוצים ליהנות ממזגן קטן ולא יקר תמיד תוכלו באמצעות רכישת מזגן של 1,200 כוחות סוס בלבד למזג את הדירה. כיום ישנו מבחר רב של מזגנים כאשר כל מזגן ניתן להתאים לגודל אחר של דירה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
להיכן נעלמים משקיעי הנדל"ן הישראלים?
שוק הנדל"ן הישראלי מיטלטל לו כמו עריסה שבה תינוק המסרב להירדם. מחירי הדירות בשמיים, כולם מאשימים את...
קרא עוד »
פבר 08, 2016
פרופילי אלומיניום – כל השימושים והיתרונות
על מה בדיוק אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על פרופילי אלומיניום? האלומיניום הוא חומר גלם בעל שימושים...
קרא עוד »
דצמ 19, 2016
יעלי לוי קופל וקלאודיה ויסברג ליבנה על תהליך שיפוץ / עיצוב דירת קבלן
"דואט" משרד לעיצוב ותכנון פנים בהובלת קלאודיה ויסברג ליבנה ויעלי לוי קופל. דואט הוא לא עוד משרד...
קרא עוד »
אוק 21, 2021