כך תלבישו את קירות הסלון שלכם

רבים מאיתנו מבינים את החשיבות הרבה שיש לעיצוב הבית וכן גם את החשיבות שיש לאווירה בסלון. לא מעט מהעיצוב הכולל מסתכם בקירות הבית, במשחקי תאורה, הוספת פרטי אומנות שונים ועוד גורמים אשר באופן מפתיע משפיעים בצורה עוצמתית מאוד על העיצוב. מעוניינים לעצב את הבית אחרת? בונים בית חדש ומנסים להחליט מה לתלות על הקירות? במאמר זה נפרט במיוחד עבורכם על מגוון האפשרויות לקישוט הקירות שאתם פשוט חייבים להכיר. כך גם תוכלו להחליט כיצד לעצב את הסלון וגם יהיו לכם עוד לא מעט רעיונו לשדרוג ושינוי תקופתי.

קירות הסלון – מה ניתן להוסיף?

עולם העיצוב מציע לנו לא מעט אפשרויות לקישוט קירות הבית שלנו, בין אם אנחנו מתחברים לסגנון עיצוב מסוים ובין אם לסגנון עיצוב אחר. כמו כן, ישנם לא מעט סוגי פריטים שונים שפשוט ישנו לחלוטין את נראות הבית שלכם.

פריטים עיצוביים לקירות בסלון:

  • עציצים נתלים – ישנם לא מעט סוגים של עציצים המובנים לתלייה על הקירות. לא מעט אנשים מקשטים את הקירות שלהם בצמחייה ירוקה מלאה בחיות. הוספת צמחים לקירות הסלון תהיה תוספת מרשימה שתיצור עומק חדש לחלל.
  • ציורים – לא מכבר תמונות לסלון הם תוספת מרשימה ואיכותית אשר ביכולתה לשדרג כל חלל ביתי שהוא. ישנם לא מעט סגנונות של ציורים שיאפשרו לנו להחליט בדיוק על האווירה שנראה ליצור בבית. מה גם שציורים ניתן להחליף ולשנות מפעם לפעם כך שזה אף פעם לא נמאס.
  • תאורה מיוחדת – תאמינו או לא, לתאורה משמעות רבה מאוד על עיצוב הקירות ותליית פריטים שונים עליהם. באמצעות משחקי תאורה נוכל להבליט או להסתיר חלקים מסוימים בקירות. נוכל ליצור קומפוזיציות אומנותיות בדיוק כפי שאנחנו מדמיינים אותן.

>למגוון רחב של יצירות אומנות ותמונות לבית בקרו באתר https://oritsimchoni.com/

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור כיריים?
הכיריים הם מכשיר המשמש לבישול מזון. יש לנו סוגים שונים של כיריים כולל תנורי גז, חשמל, וכיריים עצים. סוג...
קרא עוד »
דצמ 06, 2022
דלתות זכוכית למבנה
אם אתם חושבים לבחור דלתות זכוכית למבנה שלכם, וחשוב לכם שיהיה מדובר בדלתות איכותיות, אז יהיה כדאי לכם...
קרא עוד »
דצמ 19, 2018
טיפים לעיצוב נכון של הבית
היום ניתן למצוא לא מעט טיפים לעיצוב נכון של הבית באתר דיזיין 2 איזי, היות ורוב האנשים מוכנים להשקיע לא...
קרא עוד »
דצמ 27, 2020