משרד עיצוב פנים – במה לבחור, משרד או מעצב?

משרד לעיצוב פנים

במקרים רבים בהם אנחנו צריכים להזמין אנשי מקצוע, אנחנו נמצאים בדילמה האם להזמין איש מקצוע שעובד באופן עצמאי, לבדו, או האם להזמין משרד שמכיל מספר אנשי מקצוע, ביחד ולחוד, והם יעבדו איתנו.

משרד לעיצוב פנים

דוגמא קלאסית לדילמה זו קיימת כשאנחנו צריכים להחליט, האם לשכור מעצב פנים שעובד לבדו או משרד עיצוב פנים. במאמר זה אנחנו נסביר את ההבדלים בין השניים ומדוע נכון להזמין משרד עיצוב על פני מעצב עצמאי.

לפני שנתחיל נסביר, יש לא מעט מעצבי פנים שאינם שייכים למשרד, הם עובדים לבדם, לעיתים מהבית, וכמובן שהם מבצעים שורה של עבודות עיצוב ללקוחות שלהם, בין אם זה עיצוב בית, עיצוב משרד או כל עיצוב אחר. חשוב להבהיר, מדובר במעצבים שלמדו את התחום, מעצבים מקצועיים לכל דבר, שעם הזמן רוכשים ניסיון גם, אך הם לא מציעים מה שמשרד מעצבי פנים יכולים להציע.

מה עדיף משרד עיצוב פנים או מעצב עצמאי?

משרד עיצוב פנים מציע לנו, צוות שלם שעומד לרשותנו. זה נכון לא רק לגבי המעצבים עצמם אלא גם לגבי גורמים אשר דואגים להוציא את כל האישורים הנדרשים, מתכננים, בעלי מקצוע בתחומים שונים, אחראים על בניית דגמים או הדמיות ועוד. מדובר על שורה ארוכה של עובדים, גם אם הםא לא עובדים אך ורק לרשותנו, הרי שהפרויקט שלנו נמצא גם על השולחן שלהם.

זה יכול לעזור לנו לקדם את העניינים וזה יכול לעזור למעצב הפנים איתו אנחנו עובדים, גם לעבוד בצורה נכונה, הרבה יותר עניינית ועל פי הצרכים שלנו.

המעצב הבודד לעומת, צריך לא פעם להיעזר בגורמים שונים, גורמים מחוץ למשרד בשביל לבצע פעולות שונות. זה יכול לקחת המון זמן, וכן זה יכול לעלות לנו יותר.

נקודה נוספת היא, המעצב הבודד עובד עם שורה של לקוחות במקביל, במקרים רבים. לעומת זאת, בדרך כלל משרד עיצוב פנים מחלק את העבודה בין כל המעצבים במשרד, כך שהמעצב שלנו יכול להקדיש עבורנו את מרבית הזמן שלו ולסיים את הפרויקט שלנו בהקדם.

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלק בלתי נפרד ממשרד – התחזוקה השוטפת
למרבית בעלי העסקים יש חדר המשמש כמשרד. במשרד, בעל העסק יושב ומנהל את ענייניו הניהוליים והפיננסים....
קרא עוד »
ינו 23, 2020
קורס אוטוקאד – מה לומדים בעצם?
אחת התוכנות החשובות ביותר בעולם ההנדסה והאדריכלות, היא תוכנת אוטוקאד. זו תוכנה שמשרתת לא מעט הנדסאים...
קרא עוד »
ינו 01, 2021
3 מקצועות פופולאריים
בשנים האחרונות מקצועות קלאסיים כמו מזכירות, אחיות, נגרות, מקצועות כמו הוראה ועוד - הפכו לפחות...
קרא עוד »
אפר 10, 2018