ריהוט הכרחי בחדרי מלונות

חדרי מלונות חשוב לעצב מתוך קונספט עיצובי בעל אמירה. הריהוט צריך לשלב בעיצובו מיתוג עם תחושת אירוח, נינוחות, סגנון מפנק ולפעמים מאוד מפואר. נתמקד כעת בכל מה שצריך לדעת על ריהוט למלונות, בגישה מארחת. 

מיטה מפנקת – פריט מרכזי 

אין ספק שהרהיט המרכזי והחשוב ביותר בכל חדר במלון הוא המיטה. זה יכול להיות מלון מטיילים, מלון לאנשי עסקים, מלון לזוגות רומנטיים או אפילו למשפחות מלוכה, בסופו של דבר כל אורח ואורחת זקוקים למיטה. עיצוב המיטה יכול לנוע בין סגנון בסיסי לבין סגנון יוקרתי ביותר, אך תמיד חשוב שזו תהיה מיטה עם אופי ובעלת מזרון איכות נוח ביותר. 

שידות לצד המיטה 

עוד ריהוט הכרחי בחדרי מלונות הן כמובן השידות שלצד המיטה. השידות הללו יכילו תאי אחסון פתוחים או מגירות. במקביל, על השידות לרוב תמוקמנה מנורות לילה נגישות. בדומה למיטה, את השידות ניתן להזמין ברמות שונות של יוקרה ועד עיצוב ברמת פאר מרהיבה במיוחד. 

כסאות וכורסאות 

ריהוט לצרכי ישיבה או התרגעות הכרחי גם הוא. מספר הכיסאות או הכורסאות תלוי כמובן בגודל החדר (וגם בשאלה האם ישנה מרפסת פתוחה). במלונות איכותיים במיוחד, גם הכורסאות תהיינה מאוד מפנקות, איכותיות ומעוצבות. 

מוזמנים להתרשם באתר שלנו: https://www.hakoach.com/

שולחן או דלפק 

לא בכל חדר מלון יהיה מקום לשולחן גדול במידותיו, אולם לרוב זהו עוד ריהוט הכרחי בחדרי מלונות. שולחן קפה קטן ומעוגל, שולחן גדול מעץ מלא או לפחות דלפק פינתי עם כיסאות צמודים – אחד מאלה תמיד חייב להימצא. 

ארון לאחסון ולמצעים וריהוט מקלחת

חדרי מלון זקוקים לארון שבו ניתן לאחסן את חפצי האורחים וכן ימצאו בו מצעים. גודל הארון נגזר כמובן מגודל החדר כולו. לסיום, ריהוט מקלחת ולפחות מדף או שניים נחוצים גם הם. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד נדע לבחור חברת הובלות מתאימה?
הרגע שאנו עומדים בפני מעבר דירה, הוא רגע משמעותי, שחשוב לתת לו מספיק תשומת לב. אנחנו בודקים אותו לפי...
קרא עוד »
יול 30, 2018
בחירה נכונה של פינות אוכל – למה חשוב לשים לב כאשר אנחנו בוחרים פינת אוכל?
כאשר אנחנו מנהלים אורח חיים משפחתי אנחנו צריכים לאפשר למשפחה שלנו להיות משפחה שמתפקדת כראוי. התפקוד...
קרא עוד »
ינו 13, 2016
חימום רצפתי או פתרון חימום אחר?
עוד חורף עבר לו ושוב מצאתם את עצמכם כועסים על מזג האוויר הקריר. יותר נכון יהיה להגיד שאתם כועסים על...
קרא עוד »
אפר 11, 2018