עיצוב משרדים מודרני

עיצוב משרדים מודרני

הרבה פעמים, כשמדברים על עיצוב משרדים מתבצעת חלוקה בין עיצוב משרדים במודל הקלאסי לבין עיצוב משרדים במודל המודרני. היום, מן הסתם, יותר ויותר גורמים בוחרים באופציה השנייה זאת על מנת שהמשרדים יתאימו למאה העשרים ואחת ולסגנון העבודה המודרני.

עיצוב משרדים מודרני מתייחס לא רק לעניין שמדובר במשרד בו אנשים אמורים לעבוד אלא גם לנקודות חשובות אחרות, בין היתר לכך שהם אמורים לבלות במקום זמן רב, לכך שיש גורמים חיצוניים שמגיעים אל המקום, בין אם מדובר בלקוחות או ספקים, כמובן גם לעניינים שונים שקשורים לעיצוב של המקום ועוד.

לפני שנסביר לעומק על עיצוב משרדים מודרני אנחנו נציין, שתכנון תהליך העיצוב צריך להתבצע מול איש מקצוע  – אדריכל ומעצב פנים, ביחד עם הלקוחות, מתוך הכרה במאפיינים של העסק ובצרכים שלו. מבלי זה, אי אפשר לייצר תהליך עיצוב נכון ומושכל. שכן אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מבצעים תהליך עבודה שהוא פשוט לא נכון למה שאנחנו מחפשים.

עיצוב פנים מודרני

כיצד מתבצע עיצוב פנים משרדים מודרני? אז קודם בוחנים את המאפיינים והצרכים של המשרד, כמובן שצריך להתייחס לגודל שלו ומה ניתן ולא ניתן לעשות בו מבחינת הנתונים השונים, וכן צריך להתייחס לשאלה כמה אנשים עובדים במשרד וכמה אנשים אמורים לשהות בו מדי יום.

תהליך העיצוב יכלול בין היתר, התייחסות לשאלות של מרחב, חלוקה של אזורי עבודה, התייחסות לפתחי אוורור ואמצעי תאורה, וכן לשאלה האם יש חשיבות בהפרדה בין האזורים השונים וכיצד היא תתבצע, האם היא תכלול הפרדה שלמה או חלקית, הפרדה שקופה או לבנה ועוד.

עוד נקודה שאנחנו נתייחס אליה בתהליך התכנון והעיצוב היא, עד כמה אנחנו רוצים לייצר תוצאה שנהנה ממנה לאורך זמן. כלומר, אנחנו צריכים לקחת בחשבון האם אנחנו נרצה להתרחב בעתיד או לא. זה יכול להשפיע על עיצוב המשרד.

כמובן שאנחנו נתייחס גם לשאלות של צבע, סגנון ריהוט, מכשירי חשמל, ועוד שורה ארוכה של אלמנטים שאינם מתייחסים לאופי העבודה אלא יותר לנקודות של עיצוב המקום. כך אנחנו נגרום לכל מי שמגיע תחושה נעימה כשהוא ישהה אצלנו.

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל כמה זמן צריך לבצע איטום קירות מבנים?
קירות המבנה חשופים לפגעי החוץ, כך למשל לקרינת שמש ישירה, ללחות שבאוויר, למליחות וכדומה. גם שינויי...
קרא עוד »
אפר 01, 2021
צועדים קדימה עם סאן קונטרול
טוב לדעת שלצד הנאה ממשטחי זכוכית חיוניים במבנה, כיום גם ניתן ליהנות מפתרון כללי עבור שלל הבעיות שמשטח...
קרא עוד »
אוק 31, 2017
איך לבחור כיריים?
הכיריים הם מכשיר המשמש לבישול מזון. יש לנו סוגים שונים של כיריים כולל תנורי גז, חשמל, וכיריים עצים. סוג...
קרא עוד »
דצמ 06, 2022