מעצב פנים בחיפה – אלמנטים שקשורים לעיצוב

 

כשאנחנו מעצבים את הבית או את המשרד, אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שמדובר בהרבה יותר מאשר בחירת מעצב פנים ובהתאמה של מיקומים לריהוט או לחפצים אחרים. תהליך של עיצוב פנים קשור גם לסוג הריהוט והחפצים בהם אנחנו משתמשים, הן מבחינת סגנון, צבע וכן מבחינה פרקטית.

נניח ואנחנו בוחרים מעצב פנים בחיפה לצורך בית או משרד, אז אנחנו מבקשים ממנו שיסתכל על כל המרחב כיחידה אחת, וכך עליו לעצב אותה, אלא אם כן אנחנו בוחרים לעצב כל חלק בנפרד, ואז כל אזור יעוצב אחרת. אך ברמה עקרונית עלינו להסתכל על התמונה המלאה והיא מורכבת ממגוון רחב של פרטים קטנים.

מעצב פנים בחיפה או בכל מקום אחר, יבחן את המבנה, על פי הגודל, סגנון הבנייה, האזור בו המבנה נמצא וכן על פי מה שאנחנו מחפשים הוא יציע לנו כיצד לעצב את המקום. בחלק מהמקרים, כפי שנוכל לראות מיד, הוא גם יעזור לנו לבחור את החפצים והרהיטים השונים, על מנת שנוכל לעצב את המקום כמו שאנחנו רוצים ובאופן שיתאים, הן לאפשרויות שהמקום יוצר והן לצרכים שלנו.

אלמנטים שיכולים לעזור בעיצוב פנים

כשאנחנו מדברים על אלמנטים שיכולים לעזור בעיצוב, אנחנו מתכוונים למעשה לכל דבר שקשור כך או אחרת לנראות של המקום. החל מצבע על הקירות, דלתות וחלונות, ריצוף, חיפוי, תאורה וכלה בריהוט, קישוטים, תמונות וכדומה. כל דבר כזה יכול להשפיע כך או אחרת על העיצוב של המקום. לא פחות חשוב, כשאנחנו מסתכלים על התמונה המלאה, הרי שעלינו לקחת בחשבון שכל דבר עומד בפני עצמו אך גם משלים דבר אחר.

ניקח למשל אמצעי תאורה. מצד אחד הם עומדים בפני עצמם, אך הם גם נמצאים בחלל שמעוצב בצורה מסוימת ועל כן הם צריכים להשתלב בצורה מתאימה, וכן הם ממוקמים באזורים מסוימים במטרה להאיר על אותו אזור ובכלל על כל החלל. יש להם תפקיד מעשי ותפקיד בעיצוב.

אם נבחר גופי תאורה שאינם מתאימים לעיצוב של המקום, נפגע בו ואם נבחר גופי תאורה שאינם מתאימים מבחינה פרקטית, הרי שאז לא נוכל לעשות בהם שימוש יעיל וכן הם לא יוכלו להציג את העיצוב של המקום.

דוגמא נוספת היא של דלתות וחלונות. הרבה פעמים אנחנו מסתכלים על הבחירה שלהם כעניין מעשי, אך זה לא כך, מאחר ומדובר באלמנטים גדולים ובעלי משמעות אז מן הסתם, הם משפיעים על העיצוב של המקום. לכן אנחנו צריכים להתייחס לשאלה מאיזה חומר הם עשויים, באיזה צבע הם צבועים, כיצד הם נראים וכיצד הם יכולים להשתלב במקום.

חשוב לומר, כל מעצב פנים יודע כיצד לבצע את ההתאמות הנדרשות, יודע לייעץ ולהמליץ מה לקנות, מה לא לקנות, איך לעשות, מה לעשות ומה לא לעשות.

 

 

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים תמונה לסלון
כולנו רוצים שהחלל שבו אנו גרים יהיה נעים, מושך ואטרקטיבי למגורים. כולנו רוצים ריהוט יפה אשר משתלב...
קרא עוד »
ספט 17, 2020
ניקיון ואבטחת משרדים
ניקיון ואבטחת משרדים תחזוקה של משרדים זה משהו שצריך לשים עליו את האצבע, וזאת במיוחד אם אתם רוצים...
קרא עוד »
אוק 25, 2016
כך תבחרו ריהוט לבית
כשאנחנו בוחרים ריהוט לבית, זה הרבה מעבר לפריט כזה או אחר שאמור לשרת אותנו, בין אם זה מבחינת עיצוב ובין...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021