עיצוב פנים והום סטיילינג

עיצוב הבית משפיע במידה ניכרת על התחושות והרגשות שלנו בבית, על התחושות שנוצרות לאורחים שלנו וגם על הפונקציונאליות של הבית והריהוט בו. בסופו של דבר אנשים שונים מעדיפים סגנונות עיצוב שונים ולצד הסגנונות הקיימים בתחום עיצוב פנים והום סטיילינג הרי שיש לאנשים גם העדפות אישיות משלהם. הניסיון של המעצב ישפיע על היכולת שלו לשלב בין העדפותיו של הלקוח לבין סגנונות עיצוב נוספים או סגנון עיצוב נוסף על מנת להפיק את המירב והמיטב של אותו חלל מעוצב, בין אם מדובר בחדר אחד, דירה שלמה, משרד וכו'.

עיצוב פנים לדירה

אם אתם רוצים לעצב דירה חדשה או מקום חדש שעברתם אליו כדאי יהיה לשכור סטודיו לעיצוב פנים שיסייע לכם בנושא. אנשי המקצוע בסטודיו יכירו היטב בנישות העיצוב השונות וידעו לקחת את החלומות והעדפות שלכם ולהפוך אותם למציאות, עם קווי עיצוב המתאימים לצרכים ולהעדפות שלכם ולחלל המקום. איך לנצל את האור הטבעי לחסוך בחשמל ולרווח את החלל? האם להשתמש בשטחי אחסון סמויים חכמים כדי לחסוך במקום? אילו אלמנטים טבעיים כדי לשלב בעיצוב החלל? כל אלה ועוד יהיו חלק מהשאלות שעליהן יצטרך לענות המעצב.

הום סטיילינג

שירותי הום סטיילינג הם למעשה שירותי ייעוץ בנוגע אל עיצוב פנים בית . במסגרת השירות היועץ יבקר בדירה או בחלל אותו אתם רוצים לעצב, ישמע את העדפותיכם וייעץ לגבי המקום. חלק מהיועצים אף ילוו אתכם בחנויות השונות על מנת לבחור ביחד אתכם את האלמנטים השונים לעיצוב. יש הבדל בין הום סטיילינג לבית שלם ולבית חלל קטן יחסית ויש הבדל בין שעת ייעוץ לבין יום ליווי הכולל נסיעות לחנויות וכו'. המחירים עשויים להשתנות בהתאם וכמובן גם מידת ההשקעה של המעצב המלווה אתכם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעצב את חדר השינה המושלם
אמנם כאשר אנחנו ישנים אנחנו לא מתעניינים או חווים את מראה החדר ועיצובו אך ברגע שאנחנו פותחים את...
קרא עוד »
אפר 18, 2019
יועץ בטיחות אש – כי לא משחקים באש
יועץ בטיחות אש הינו תפקיד חשוב ומהותי, אשר שומר על בטיחותם של אנשים רבים במקום העבודה שלהם. התפקיד...
קרא עוד »
ספט 16, 2017
שולחן משרדי
לא קיים משרד, אשר אין בו שולחן משרדי או כמה מהם. השולחן הינו המרחב המשמעותי עבור כל עובד אשר נמצא במשרד...
קרא עוד »
מרץ 14, 2018