איך מעצבים את החדרים בבית?

איך מעצבים את החדרים בבית?

עוברים לבית חדש? חושבים על שיפוץ הסלון? על עיצוב החדר? לא תמיד אנשים יודעים כיצד לגשת בכלל לעניין הכה מאיים הזה, עד שהם מזניחים אותו ולא ממש מגשימים את החלום שלהם. במאמר זה, ננסה לעזור לכם בהתלבטויות שלכם לגבי אופן עיצוב החדרים שלכם בבית.

איך מעצבים את החדרים בבית?

ברשימת הדילמות שלנו, אנחנו אפילו לא יכולים לספור את מספר הפעמים שאמרנו לעצמנו: "עברתי לגור לבית החדש שלי ואין לי מושג מאיפה להתחיל!" הסיבה לכך היא שעיצוב חדר לחלוטין מאפס הוא מאיים. אין לכם מאיפה להתחיל ובכל זאת, כל כך הרבה אפשרויות קיימות עבור עיצוב פנים סלון למשל.

במקרים כאלה, נסו תמיד להיעזר באנשי מקצוע טובים שיוכלו לתת לכם לפחות את הכיוון הראשוני בשיפוץ הבית או החדר שלכם. 

עיצוב החדר לעצמכם – האם זה אפשרי?

לא כולנו נולדנו עם חוש לעיצוב. למעשה, רוב בני האדם לא ממש יודעים כיצד לעצב חדר או כל חלל אם לא למדו אותו במכללה. החשיבות שיש לתת לעיצוב החדרים בבית היא גדולה שכן היא משרה את האווירה שאנחנו תמיד רוצים לקבל מהחדר שלנו. 

גם אם אתם לא ממש יודעים איך עושים את זה, נסו לעשות את התרגיל הבא: קחו דף גדול ועיפרון, כנסו לחדר או לכל חלל שבו תרצו לערוך שיפוץ, ופשוט שרטטו את החדר על גבר הדף בדרך שלכם כדי שתבינו.

עיצוב על הדף

אחרי שעשיתם את זה, נסו לצייר כל חפץ ליד המקום שבו אתם רוצים שהוא יהיה. זה יעזור לכם להבין איך בדיוק זה יראה בהמשך. אם אתם עושים את זה כמו שצריך, תוכלו למקם כל פריט שעולה לכם בראש על גבי נייר ולשלבו בעיצוב הרצוי שלכם בפן הפיזי.

כך, באופן די פשוט, תוכלו לעצב את הבית שלכם על גבי נייר ופשוט לצייר אותו בדיוק כמו שאתם רוצים. בלי רגע של ציירים דגולים או מעצבי על.. העיקר שתבינו בראש ובדמיון שלכם את האופן שבו אתם רוצים שיראה עיצוב חדרי אמבטיה שלכם למשל.

צבע משפיע על תאורה

צביעה קודמת, משפיעה על האור בחדר ובעת שיפוץ הבית שלכם, אתם עשויים לבחור בצבע חדש. במקרה כזה אם אתם כבר בתקציב הנכון, רכישת משטחים בצבעים שונים עשויה להיראות לא תמיד טוב. אם אתם בתקציב קטן, אז בחרו בפלטה שחור לבן, זה יעניק לביתכם מראה מתוחכם ומודרני.

חדרים קטנים לא חייבים להיראות קטנים

אם אתם משפצים כדי לגרום לבית קטן להראות גדול יותר – דרך זולה ויפה להשיג מטרה זו היא להשתמש במראות. זו טכניקה לא יקרה אבל היא משמשת את אחד האדריכלים המפורסמים ביותר בזמנו, סר ג'ון סואן, שהשתמש במראות בחדר ארוחת הבוקר בביתו בלונדון.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע מומלץ לרכוש מזרן ספורט?
כל אחד אשר עושה ספורט באופן קבוע יודע כי לא נוח לעשות זאת בצורה טובה ללא מזרן ספורט איכותי אשר יכול...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
מספר אלמנטים שישדרגו לכם את ביתן התערוכה
  ישנן דרכים להפוך ביתן שגרתי וחסר עניין לדוכן אשר יביא אליו לא מעט לקוחות מתעניינים, כאלה אשר...
קרא עוד »
ספט 21, 2016
עורכי דין תכנון ובניה
תנופת הבניה אשר מורגשת מאוד בעשור האחרון הביאה את ישראל למקום גבוה בתחום הבניה והפיתוח. כל בנין חדש...
קרא עוד »
ינו 15, 2018