קיר ירוק שילוב מושלם של אומנות וצמחיה

קיר ירוק
קיר ירוק

קירות ירוקים (הידועים גם כקירות צמחיה, קירות חיים וכדומה) הפכו בשנים האחרונות לטרנד חדש ועולה בסביבות בנויות. שילוב טבע חי וירוק בסביבות עירוניות, לא רק שנראה הרבה יותר מזמין, אלא יש לו עוד מספר יתרונות ומטרות.

קיר ירוק שילוב מושלם של אומנות וצמחיה

בין אם אתם רוצים קיר ירוק חי בפנים ובין אם בחוץ, עומד בעצמו או כזה שצמוד לקיר, יש קיר ירוק שמתאים כמעט לכל נסיבות ולכל מצב שתרצו. אבל איך בדיוק עשויים קירות ירוקים, ואיך מבדילים בין הסוגים השונים?

מה זה בעצם קיר ירוק?

קירות ירוקים, הם מבנים אנכיים שמוצמדים אליהם סוגים שונים של צמחים או אובייקט ירוק אחר. הצמחייה, נטועה, לרוב, במצע גידול המורכב מאדמה, אבן או מים. מכיוון שבקירות יש צמחים חיים, הם כוללים בדרך כלל מערכות השקיה מובנות.

בקירות ירוקים, מצע הגידול נמצא על פני השטח או המבנה של הקיר, בעוד שהחזית עצמה, מושרשת באדמה. יתרה מכך, לירוק של חזית הקיר יכול לקחת זמן רב כדי לצמוח מספיק וכדי לכסות קיר שלם, בעוד שקירות ירוקים, בנויים כך מראש.

קיר ירוק קונבנציונאלי

קירות ירוקים חכמים ופעילים, נראים לרוב דומים לקירות ירוקים קונבנציונליים, אך הם משרתים יותר מטרות בשל השימוש בבינה מלאכותית ובטכנולוגיה. בנוסף ליתרונות הוויזואליים של קירות אלה, קירות ירוקים אמיתיים, יכולים להכיל טיהור אוויר טבעי והלחות הודות לשילוב של זרימת אוויר משופרת, מצע גידול מיוחד וטכנולוגיה.

אז אם אתם רוצים לבנות בבית שלכם קיר ירוק WallArt , או אפילו קיר שעליו מושתלים עלים ירוקים אמיתיים, פנו לחברה המקצועית ביותר בתחום ואל תתפשרו על קירות זולים שיחזיקו לכם זמן מועט.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דברים שלא ידעתם על תמ"א 38
כאשר אתם שומעים את הביטוי תמ"א 38 ייתכן ואתם מבינים כלפי חוץ מה זה אומר אך לא באמת מכירים את המושג,...
קרא עוד »
ספט 11, 2021
איך בוחרים מערכות ישיבה לגינה?
  בכדי לבחור מערכות ישיבה לגינה בצורה נכונה יש צורך לקחת בחשבון מספר פרטים שונים, זאת כאשר אלו...
קרא עוד »
ינו 16, 2017
איזה סוגי מזגנים הם החסכוניים ביותר?
אם אתם מחפשים מזגן חסכני וכזה שתוכלו באמצאתו להוריד את חשבון החשמל בקיץ, חשוב שתכירו מזן בשם 'מזגן...
קרא עוד »
אוק 22, 2017