ריצוף בית בסגנון צרפתי

ריצוף בית בסגנון צרפתי
ריצוף בית בסגנון צרפתי

שלל סגנונות ריצוף קיימים כיום, ומאפשרים לנו להשיג את העיצוב המושלם והמדויק של המבנה. אחד החידושים שקיימים בענף הוא ריצוף בסגנון צרפתי. מדובר על סגנון שמוכר היה מאז ומתמיד בחבל הארץ בורגון שבצרפת, ומכאן גם נגזר שמו של הריצוף – ריצוף בורגן. ריצוף באבני בורגן נועד לשוות למבנה מראה צרפתי טיפוסי, כזה שנוצר משילוב מדהים של אבנים בגדלים שונים, בצבעים שונים, אך בעלי שיטת עיבוד אחידה.

לבחור נכון את הריצוף

חשוב להבין כי ריצוף בית בסגנון צרפתי דורש ידע והתמצאות בתחום. מכיוון שלא מדובר רק על אספקה של חומר גלם מתאים, כי אם על יישום נכון ומדויק לפי נתוני השטח וגווני המרצפות שנבחרו. היות שכך חשוב לנו להיעזר באנשי מקצוע שמכירים את סגנון הריצוף הזה, ויודעים לכוון אותנו לבחירה נכונה של מרצפות בורגן. ריצוף באבני בורגן ייעשה בהנחיה מקצועית של ספקי האבנים, הללו ידריכו את הרצפים ויכוונו אותם כיצד עליהם לבצע את העבודה על מנת להשיג את התוצאה הרצויה והתואמת ביותר לריצוף הצרפתי המקורי.

לאילו חללים ריצוף זה מתאים?

ריצוף אבני בורגן הוא ריצוף ייחודי ומקורי במיוחד שעשוי להתאים למגוון חללים ומבנים. בין היתר עושים בו שימוש לריצוף חוץ, סביב לבריכה, אזור מרוצף בגינה, חצר מרוצפת וכדומה. ובאותה מידה ניתן לרצף באבני בורגון בתים, סלונים, מטבחים וגם חדרי שינה. התוצאה המיוחדת שמגוון האבנים הללו יוצר מביא לכך שהמראה הכללי מקבל משהו ייחודי ובעל מראה נפלא. כזה שיוצר מראה נפלא שתופס את העין. כך שהריצוף הוא חלק דומיננטי בעיצוב של המבנה.

עיבוד מיוחד ושילוב מושלם

אבני הבורגן עוברים תהליכי עיבוד מיוחדים שמביאים לתוצאה הסופית הרצויה. כך שמגוון האבנים שיקבלו תפקיד בריצוף הבית מקבלים קו משותף שמאחד ביניהם. מבחינת הגודל, הצבע והצורה שלהם. התוצאה בהחלט מרהיבה ויוצרת משחק מסוים ובעל מראה נהדר. לא פלא שמי שמחפש שילוב מעניין וריצוף שובר שגרה יבחר באבני בורגן. אבנים מעובדות בסגנון עכשווי שמביא את סגנון העיצוב הצרפתי כאן לבתים שלנו, בישראל. עם ניחוח מקורי ומיוחד במינו.

לעוד פרטים, הכנסו לאתר https://www.elsini.co.il/

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנוף להרמה
מנוף הרמה הוא מכונה המשמשת להרמת חפצים כבדים. יש לו מוט ארוך שבקצהו מותקן וו או מכשיר אחר להרמה. ניתן...
קרא עוד »
אוק 12, 2022
דק לחצר בעיצוב מנצח
נדמה שיותר ויותר ישראלים מבינים את כוחו של הדק המרשים, עם המראה הטבעי והגוון החמים והנעים. הוא מופיע...
קרא עוד »
אוג 31, 2021
מהו תפקידו של נוטריון בתל אביב
כולנו יודעים, מקצוע עריכת הדין הוא מקצוע ידוע ובעל מוניטין גבוה במדינה הקטנה שלנו וכל מי ששואף לעסוק...
קרא עוד »
אוג 28, 2018