עיצוב דירות יוקרה – בחרו את המעצב המתאים לכם

עיצוב דירות יוקרה הוא עיצוב עם מטרה ברורה, לגרום לדירה שלכם להיראות יחידה, מיוחדת ויקרה כפי שהיא. עיצוב זה מתאפיין ברהיטים נקיים, תאורה רבה, ניצול נכון של החלל ודיוק בפרטים הקטנים. לשם כך ישנו צורך במעצב המכיר את התחום ושיש לו ניסיון בו. לבחירת המעצב יכולה להיות השפעה על התוצאה ולכן עליכם לבדוק מהו הניסיון שלו, לבחון את התקשורת מולו ולקבל תכניות לפני שהוא מתחיל לצאת לדרך.

ניסיון רב בתחום

הניסיון של המעצב חשוב מאד וכאן לא מספיק שהוא יספר שיש לו ניסיון עם עיצוב דירות יוקרה אלא עליו לגבות זאת בתיק עבודות. לעתים אפשר יהיה לראות את העבודות הקודמות שלו באתר האינטרנט, אך לא תמיד יופיעו שם כל עבודותיו (בין היתר מסיבות של פרטיות). אם אתם רוצים להיות בטוחים במעצב, בקשו לראות עבודות קודמות של עיצוב יוקרה ואם תרצו בכך תוכלו לבקש גם רשימת ממליצים.

תקשורת חיובית מול המעצבmodern bedroom interior

העבודה על הדירה שלכם תהיה בחלקה משותפת וזאת בהתאם לרמת המעורבות החשובה לכם. כיוון שאתם צריכים להיות מרוצים מהעבודה, חשוב מאד שתוכלו לתקשר בדרך נינוחה מול המעצב ושתרגישו שהוא קשוב לדרישותיכם. חלק בלתי נפרד מעבודת העיצוב של הדירות היא הקשבה לצרכים, לבקשות, מענה על שאלות וגם מה שיכול להיות שנראה שולי בהתחלה יכול להיות משמעותי בהמשך. לכן, חשוב מאד לבחון את יכולת ההקשבה של המעצב ולוודא כי הוא אכן עומד להתחשב בדרישות השונות שלכם ומוכן לשיתוף פעולה ברמה שאתם מעוניינים בה.

עיצוב דירות יוקרה לאחר תכנון מוקפד

כדי לבחון אם המעצב מתאים לכם או לא יהיה עליו להגיש תכניות לעיצוב הדירה. נכון שההגשה תהיה חלק מהעבודה ויהיה עליכם לשלם על כך, אך לאחר שיתבצע התכנון תוכלו להחליט אם אתם רוצים להמשיך איתו, לשנות אותו או אפילו להחליף את המעצב (זה במקרים בהם נראה שאין כל קשר בין מה שאתם רוצים להשיג לבין מה שהמעצב מציג לכם בתכניות המקדימות). עיצוב דירות יוקרה מחייב תכנון מוקפד ואין לעבוד עם מעצב שלא מגיש תכניות מקדימות.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלפת צנרת ביוב
ראשית נציין שאין למהר להחליף צנרת אם ניתן להימנע מכך, אך כל עוד בדיקה מקצועית מעידה שאכן מדובר במצב...
קרא עוד »
יול 30, 2017
כיורים מעוצבים לאמבטיה – איך בוחרים כיור מעוצב
כשאנחנו בונים חדר אמבטיה חדש או משפצים חדר אמבטיה קיים, הרי שיש לא מעט דברים שאנחנו יכולים להשתמש בהם...
קרא עוד »
אפר 21, 2020
תיקון אמבטיה בזול – למי לפנות?
חדר האמבטיה שלכם דורש תיקון? אל תהססו יותר מידי ותוודאו שאתם פונים אל בעל מקצוע שיוכל לעזור לכם בהקדם....
קרא עוד »
אוג 06, 2017