3 פתרונות מחשוב לאדריכלים שכל אדריכל צריך להכיר

פתרונות מחשוב לאדריכלים
פתרונות מחשוב לאדריכלים

פתרונות מחשוב יעילים מספקים לאדריכל המודרני כלי עבודה שימושיים, חיוניים, שאי אפשר לוותר עליהם. נציג 3 פתרונות מחשוב לאדריכלים, שכל אדריכל או משרד שעוסק בעיצוב או הכנת שרטוטים, צריכים להכיר.

תוכנת אוטוקאד – הוותיקה והפופולרית

תוכנת AutoCAD פותחה על ידי Autodesk והיא משמשת אדריכלים, מעצבים ומהנדסים, כבר שני עשורים. היא מאפשרת יצירת שרטוטים ותוכניות מפורטות, הן בדו ממד והן בתלת ממד. כאשר מחפשים פתרונות מחשוב לאדריכלים , זה אחד הפתרונות הראשונים שצריך להביא בחשבון. יש להודות כי זה לא הפתרון הזול ביותר, אך זהו הפתרון הוותיק ורב המוניטין ביותר. השימוש בתוכנה אפשרי תחת מגוון מערכות הפעלה מקובלות. זוהי התוכנה שמהווה את הסטנדרט המוביל. לכן, ב-8 מכל 10 משרדי אדריכלים בוחרים בתוכנה הזאת.

תוכנת BricsCAD – תמורה ומחיר

הפתרון הבא שאנו מציגים משלב בין תמורה לבין מחיר. גם כאן מדובר בתוכנת שרטוט ייעודית, המתאימה לצרכיהם של אדריכלים מקצועיים. היא משלבת בין סביבת עבודה מקצועית ונוחה לתפעול לבין מחיר נוח. אדריכלים ומשרדי אדריכלות שרוצים לשלב בין מקצועיות חסרת פשרות לבין חיסכון ניכר, יוכלו לבחור תוכנת BricsCAD כתחליף שבהחלט בא בחשבון, על פני תוכנת אוטוקאד.

תוכנת V-Ray ליצירת הדמיות

סוג אחר לגמרי של פתרונות מחשוב לאדריכלים נקרא V-Ray. מדובר על תוכנה שנועדה ליצירת הדמיות ואנימציה, התואמת לצרכים של מיטב האדריכלים והמעצבים. המפתחת של התוכנה זו Chaos Group והיא מספקת תוצאות ברמה כל כך גבוהה, שלא רק אדריכלים עושים בה שימוש. הסטנדרטים שלה מתאימים לעיצוב מוצרים, עיצובים תעשייתיים, אנימציה לענף הבידור אך כמובן גם באדריכלות וליישומים ארכיטקטוניים. זו התוכנה היעילה שתאפשר להמחיש כל פרויקט או עיצוב, ששרטוט שגרתי לא יוכל לתאר עד הסוף, לעין פחות מקצועית.

>למגוון רחב של שירותי מחשוב לעסקים לחצו כאן

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חדשניות לגבי עיצוב חנויות ועסקים
בתחום הדינמי של עיצוב חנויות ועסקים, המפגש של אסתטיקה, פונקציונליות ופסיכולוגיה של הלקוח ממלא תפקיד...
קרא עוד »
אפר 11, 2024
ניקוי ספות : טיפים לבחירת בעל מקצוע
איך מנקים ספות? כנראה שהתשובה הראשונה שעולה בראשכם היא להתחיל עם שואב האבק, ולאחר מכן לעבור עם מטלית...
קרא עוד »
ינו 24, 2021
משכנתא מיחזור
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשמוע יותר ויותר את הביטוי משכנתא מיחזור, כלומר התחום של מיחזור משכנתאות...
קרא עוד »
מאי 31, 2018