מעצבת דירה – כיצד נבחר מעצבת טובה?

מעצבת דירה

הדירות המוצעות להשכרה בארץ, הופכות קטנות יותר או בנויות בצורה בעייתית, בעיקר כאשר הדירות הם חלק ממבנה גדול, בו ישנה חלוקה של החלל למספר דירות.

עם זאת, אנו כצרכנים, חייבים לעיתים להתפשר על דירה קטנה או דירה הבנויה בצורה בעייתית, משום שמחירי הדירות בארץ מרקיעי שחקים, בעוד הדירות נשארות מתחת לכל ביקורת.

על מנת להתמודד עם המצב, חשוב לדעת כי מעצבת דירה טובה, יכולה להפוך כל דירה לבית החלומות באמצעות מגון טכניקות וניסיון בעיצוב דירות קטנות. אז על מה צריך לשים דגש בבחירת מעצבת דירה בעיקר בעיצוב דירות קטנות? הכל בהמשך.

ניצול מקסימאלי של השטח

דירות רבות בעיקר במרכז הארץ אינן עוברות בגודלן את החמישים מטרים רבועים. ולכן חשוב לתמרן נכון בעיצוב. בשכירה של מעצבת דירות, חשוב לשים דגש על יכולות התמרון שלה בניצול מקסימאלי של שטח הדירה. חשוב לבקש מהמעצבת דוגמאות לעיצוב דירות קטנות.

פתרונות יצירתיים

בבחירת מעצבת, חשוב לבחור אשת מקצוע שיודעת לאפשר פתרונות יצירתיים. שילוב של מכונת הכביסה במטבח בהעדר מקום באמבטיה יכול להיות יעיל ביותר, פינת ישיבה נוחה במקום חדר עבודה המסודרת בצורה הרמונית עם הסלון או פינת האוכל גם היא מהווה פתרון טוב, ועוד.

חשוב שאלמנטים בעיצוב ישמשו גם כמקומות אחסון טובים ודקורטיביים, כמו למשל בחירת מיטה עם מגירות בצידה וחללי אחסון שיכולים גם להראות טוב וגם להוות פתרון אחסון מושלם.

סידור נכון של הדירה

דירות רבות הינן דירות חדשות, ממוקמות טוב ואפילו לא יקרות. אך ישנם דירות שעונות על כל הדרישות מלבד חלוקה נכונה של חדרים. מעצבת טובה תדע לאפשר תחימה של החלל באמצעות יחידת מדפים שתשמש כמחיצה, בהעדר קיר טלוויזיה, תוכל המעצבת להציג פתרון כמו שידת טלוויזיה נפתחת ממש כמו קיר נוסף, והפכית חדרים קטנים או חדרים שאינם מתאימים לכם, לחדרים פרקטיים יותר לצרכים שלכם.

יצירת אשליות אופטיות

חלק גדול בעיצוב של כל חלל הוא היכולת ליצור אשליות אופטיות. כיום, מעצבות ומעצבים רבים יודעים כיצד לשחק עם ריהוט, צבע ואור על מנת ליצור אשליה של חלל גדול יותר ותחושת מרחב. בדקו שהמעצבת שבחרתם יודעת ליישם זאת.

שימוש נכון בצבע

גם שימוש נכון בצבע הוא חלק מההחלטה. בדקו שהמעצבת יודעת אילו גוונים מגדילים את החלל, אילו גוונים טובים לסגנון העיצוב, ובדקו אם המעצבת תזרום עמכם בכל הנוגע לצבעים שאתם אוהבים ומתחברים אליהם.

משחק בתאורה

בחירת תאורה נכונה הינה קריטית לחללים קטנים. וודאו עם המעצבת כי היא יודעת איזו תאורה מתאימה לחלל בו אתם מתגוררים, כיצד ניתן לקבל מראה עשיר, וכיצד יוצרים אווירה נעימה באמצעות תאורה ודרך משחקי אור וצל.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרקט פולימרי
אנשים רבים מעוניינים לעצב את הבית החדש שלהם בצורה המושלמת ביותר. כל אחד מאיתנו חלם הרי על בית החלומות...
קרא עוד »
ינו 01, 2020
לפני שאתם קונים רהיטים: קניית דירה חדשה בתל אביב
רוב האנשים יעידו על כך שאם הם היו יכולים לבחור בין קניית בית פרטי ובין לשלם שכר דירה, הרי שהם היו...
קרא עוד »
מאי 18, 2015
הדברים הקטנים שמשנים את מראה הבית
עיצוב הבית הוא משימה שדורשת מחשבה ומאמץ, משום שמדובר בחלל בו אתם מעבירים חלק ניכר מחייכם, לבד או יחד...
קרא עוד »
ינו 31, 2020