תקרות אקוסטיות – הפחתת רעשים, פרקטיות ועיצוב

תקרות אקוסטיות
תקרות אקוסטיות

מגורים בבניין מגורים יכול להיות עם מגוון חסרונות ויתרונות לאנשים שבוחרים לרכוש בית במקום כזה. מצד אחד נמצאים קרוב אל שכנים, וכך ניתן לפתח קשרים חברתיים חדשים ואף להיעזר בהם מדי פעם כשצריך. אך מצד שני, זה יכול להיות פתח לריבים וחוסר נעימות בגלל סיבות כמו רעש, לכלוך, חוסר התחשבות ועוד.

מבודדים את הבית מהשכנים שסביבנו

רוב האנשים מחליטים בסופו של דבר לרכוש בית בבניין מגורים בעיקר בגלל סיבות כלכליות, מכיוון שדירה שנמצאת בבניין משותף עולה הרבה פחות מאשר בית פרטי מבודד משכנים. אז אם נאלצתם להתפשר על בית כזה בגלל עניין כלכלי, תשמחו לדעת כי קיימת אפשרות למנוע את אי הנעימות עם השכנים בקלות מפתיעה.

הוספה של תקרות אקוסטיות בבית שלכם יכולה להיות פתרון נהדר עבור בידוד הרעש מהשכנים, וכך בהתאם גם הרעש שאתם תעשו בית יכול להישמר בין כתלי ביתכם ולא להגיע לשכנים. התקרות האקוסטיות מיוצרות לרוב מלוחות גבס, כך שמדובר בחומר אטום ואיכותי שמעניק בידוד רעשים אופטימלי במיוחד.

מוסיפים עיצוב לבית ונהנים מיתרונות פרקטיים

נוסף על בידוד הרעשים הודות לתוספת של תקרות אקוסטיות לבית, תוכלו גם לעצב את ביתכם באופן טרנדי ומיוחד באמצעותן. יישום של תקרות אקוסטיות מעניק לתקרה מעין אפקט הנמכה, כך שהתקרה הופכת להיות הרבה יותר מעוצבת והפן העיצובי של כל חלל הבית משתנה באחת.

תקרות אקוסטיות לא יתנו לכם רק שקט מהשכנים ויופי לבית, מכיוון שבנוסף ליתרונות אלו תוכלו גם ליהנות מפתרונות פרקטיים שתוכלו ליישם בחללי הבית השונים. מכיוון שתקרה אקוסטית מחוברת באמצעות לוחות גבס מיוחדים, נוצר מעין חלל בין התקרה המקורית לתקרה האקוסטית. כך שניתן לנצל את החלל שנוצר לצרכים שונים ובתלי נראים כמו תעלות מיזוג פרקטיות שמתחברות אל מזגן מיני מרכזי, או אפילו הסתרה של גופי המזגנים המגושמים בתוך חלל זה כך שרק פתחי האוורור נראים בעין.

הודות לחלל שנוצר בתקרה, ניתן גם להוסיף אלמנטים עיצוביים שיוסיפו ייחוד לבית כמו גופי תאורה מוסתרים שיאירו את חלל הבית.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט משרדי
ישנו ריהוט שהוא שונה הריהוט הביתי והכוונה היא אל ריהוט משרדי. זהו ריהוט שמיועד למטרות עבודה במשרד...
קרא עוד »
אוק 26, 2017
עומדים לחתום על חוזה שכירות? מה כדאי לבדוק לפני?
בין גיל 20 לגיל 35 רוב אזרחי ישראל גרים או אצל ההורים או בשכירות. מחירי הדיור כיום הם כל כך גבוהים עד אשר...
קרא עוד »
ספט 06, 2018
גילוי סודות המצוינות בגריל: 8 פניני חוכמה נסתרות לבחירת גריל הגז המקצועי האידיאלי
בתחום הבישול בחוץ, הבחירה שלך בגריל גז מקצועי יכולה ליצור או לשבור את המאמצים הקולינריים שלך. בעודנו...
קרא עוד »
אוק 17, 2023