מה זה בדיוק צביעה בהתזה?

צביעה בהתזה

צביעה בהתזה היא אחת משתי השיטות הטובות ביותר לצביעה של אלומיניום. רובכם כנראה מכירים את הצביעה בתנור.

היא בדרך כלל יוצרת מראה חלק ויוקרתי לכל משטח שבו ישתמשו בצבע בתנור. בשיטה זו משתמשים בתנור עם חום רב כדי לצבוע את המשטח בצורה אחידה וגם כדי להבטיח שהצבע ייתפס בצורה טובה על גבי המשטח.

כי זו בעצם הבעיה של צביעת אלומיניום. המתכת החלקה אינה מקבלת אליה כל צבע וגם לאחר שצבעתם הצבע מתקלף בקלות. זו הסיבה שחשוב לבחור חברה שמתמחה בצביעה באלומיניום לכל עבודת אלומיניום שיש לכם לעשות.

אז מה זה בדיוק צביעה בהתזה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

צביעה בהתזה

לעומת הצביעה בתנור, צביעה בהתזה מאפשרת גם רמת דיוק גבוהה והיא לא מסורבלת כמו הצביעה בתנור. בצביעה בתנור יש צורך להכניס את כל הפריט שאתם רוצים לתנור וכך לצבוע אותו. אין ספק שהתוצאות מעולות, אולם תהליך העבודה הוא די מורכב.

בצביעה בהתזה תהליך העבודה הוא די פשוט. מסמנים את האזור שרוצים לצבוע, מכסים או מפרידים את כל הסביבה כדי שלא תתלכלך בצבע ולאחר מכן, מנקים את המשטח, משייפים אותו ומתיזים עליו את הצבע בלחץ נמוך. ההתזה עובדת בצורה כזו שהיא מפזרת את הצבע על המשטח באחידות והשכבה שנוצרת היא דקה.

קל אחר כך להבחין בתוצאה ובהבדל בין צביעה במברשת לבין צביעה בהתזה. במברשת אין מנוס מלשים שכבה די עבה, מה שיוצר חוסר אחידות לאורך המשטח ובסוף מתבטא במראה של כל המשטח הצבוע. לעומת זאת בהתזה המשטח מקבל שכבה דקה של צבע ובצורה אחידה ולאחר שזה מתייבש נוצר מראה מבריק וחלק.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התקנת מנדפים במעבדה
אם יש עבודה מרתקת שבה לוקחים חלק טובי המומחים והמוחות של המדינה, זו עבודה במסגרת מעבדות שונות אשר בהן...
קרא עוד »
פבר 23, 2015
5 כלי גינון שכל אחד חייב בחצר הבית שלו
הנה הגיע היום בו החלטתם שאתם רוצים להיות הגננים של הגינה שלכם. לטפח אותה, לדאוג שיהיה לה את כל מה שהיא...
קרא עוד »
ינו 28, 2021
כיצד לבחור עורך דין לצורך פינוי שוכר
בעיה של שוכר שאינו מפנה את המושכר קורית פעמים רבות בשל מגוון סיבות, החל מחוסר בתשלומים שוטפים של שכר...
קרא עוד »
יול 08, 2021